GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu Gizlilik Sözleşmesi, bariskilicarslan.com’a verdiğiniz bilgilerin ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır.

bariskilicarslan.com’a üye olurken sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Bize verdiğiniz bilgiler, yeni eklenen içeriklerden, kampanya ve fırsatlarımızdan sizi haberdar etmek için size mailing yapılabilmesini sağlamak ayrıca istatistiksel veriler elde etmek amacıyla kullanmaktadır. Bunun haricinde istenmeyen posta (SPAM) gönderimi yapılmayacak şekilde devamlı kontrol edilir.
Kredi kartı ödemelerinde bariskilicarslan.com köprü işlemi görmektedir. Bu süreçte site içeriğinde, veritabanında hiçbir bilgi barındırılmaz.

bariskilicarslan.com, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Sözleşmesi’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikler bulunduğunuz sayfa aracılığıyla yürürlük başlama tarihi de belirtilerek yayınlanır. bariskilicarslan.com’a üye olarak, Gizlilik Sözleşmesi’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.